Bude Pokémon Go zapomenuto?

Nejsou to ani dva roky co naše chytré telefony zaplavila vlna Pokémon Go. Věk ani pohlaví nehrálo roli, Pokémony v té době chytal snad každý. Ale jak rychle se hra objevila, tak rychle i zmizela. O Pokémon Go již skoro neslyšíme, najde se ještě vůbec někdo, kdo tuto kultovní hru hraje?
pokemon v mobilu
Hra byla pro mnohé z nás jedinečná, hlavním důvodem byl fakt, že propojila herní prostředí s reálným světem. Kdo chtěl být nejlepší, musel vyrazit ven. Mnohé neodradilo ani špatné počasí nebo pozdní noční hodiny. Její hráči prožili skvělý herní zážitek při chytání pokémonů, hra je přiměla k příjemné procházce, která byla příslibem nových a neznámých druhů Pokémonů.

Co nového hra nabízí?
Jak už to bývá, trendy odchází a přichází. Stejně tak tomu bylo i s fanoušky Pokémon Go. Po prvním mega přílivu hráčů, mnozí z nich také odpadli. I tak se hra těší ze stále velkého počtu hráčů. Je to zřejmé i z událostí, které se při střídání ročních období obměňují. Při halloweenském eventu bylo možné chytit nové temné druhy pokémonů. Proto jsou mnozí fanoušci netrpěliví a čekají, co jim hra přinese o vánocích.

Vše má své mouchy
Velkou nevýhodou a také důvodem proč mnozí hru přestali hrát, byla také její náročnost. Hra je náročná nejen pro telefon, ale také pro jeho baterii. Proto se vývojáři snaží tento problém stále řešit. V nastavení máte možnost výběru módu, který nezatěžuje tolik baterii. Hra není ovšem náročná pouze pro váš telefon, ale nárokuje si určité množství času, které musíte investovat. Pokud se chytání pokémonů nevěnujete, nemáte šanci se posunout dál.
hra pokemon
Hraní za volantem
Mnozí hráči se snažili si hru ulehčit jízdou autem. Smutným faktem je, že se to některým stalo i osudným. Proto hra obsahuje několik upozornění, které se vás snaží od tohoto odradit. Navíc v momentě, kdy hra zpozoruje, že se váš telefon pohybuje vysokou rychlostí, okamžitě vyhodí tabulku, kde musíte potvrdit, že jste pouze pasažér a ne řidič. Pokud však jedete autem a snažíte se něco chytit, máte smůlu, málo kdy se pokémon objeví a málo kdy jej stihnete chytit.