Moderní technologie jsou důležité


Lidé žijící v rodinných domech mají daleko více možností jak regulovat svoje účty za energie, než ti, kteří bydlí v bytě. A mezi lidmi žijícími v domech má navrch ten, kdo si dům teprve staví. Ve starých domech totiž není moc možností jak využít nové technologie, které pomáhají snižovat náklady na provoz domu. Tepelné čerpadlo, které se v novostavbách nově používá, se totiž do většiny starých domů moc nehodí. Pokud si tedy chcete postavit dům, musíte už předem řešit i možnosti, které vám účty za energie pomohou snížit na únosnou mez.

dům bungalov

Proč si nechat dům postavit?
Můžete si sice postavit dům svépomocí, ale není to řešení pro každého. Stavba svépomocí je totiž časově velice náročná. Člověk musí počítat s tím že si bude všechno dělat sám, takže pokud nejste z oboru stavebnictví nebo nemáte nikoho kdo by vám se stavbou pomáhal, budete stavbou doslova žít. Celé měsíce budete stavět nejprve základovou desku, pak hrubou stavbu a nakonec budete muset udělat vnitřní prostory domu, aby byl obyvatelný. Zároveň musíte dodržet všechny technologické postupy, aby vás netrápila třeba plíseň.

Proto se část lidí rozhodne pro stavbu domu na klíč. V nabídce máme nízkoenergetické domy, které jsou vybaveny nejen zateplenou fasádou, ale i tepelným čerpadlem a solárními panely pro snížení nákladů za odběr tepla a elektřiny. Díky těmto technologiím mohou vaše náklady klesnout i o tisíce korun ročně.

stavba domu

Stavíme patrové domy i bungalovy, a všechny naše typové projekty jsou dostupné jako dřevostavby i jako zděné domy. Mezi našimi projekty najdete i cenově dostupné domy, které jsou za cenu 3 milionů korun. Všechny domy předáváme kompletně hotové, a jediné co si musíte zařídit je kuchyňská linka. Máte možnost si kontrolovat průběh stavby, a sami se můžete přesvědčit, že recenze našich klientů na našem webu jsou pravdivé.