Kožená taška pro pravého chlapa

K dámám patří kabelky a k pánům? Pánské tašky přes rameno nebo kufříky, se zámečky, na zip i s popruhy.

Jdete po ulici a potkáte pána s kufříkem nebo koženou taškou přes rameno. Co si řeknete? Pravděpodobně si řeknete, že jde z nějaké důležité obchodní schůzky, finanční poradce, ale klidně i ředitel velké firmy. V kufříku má důležité dokumenty a smlouvy. Ti s velkou představivostí si pomyslí, že má kufřík plný peněz. Ale co víme určitě, nebude tam mít jen zabalenou svačinu a lahev s vodou.

tašky

Pánové, co si budeme namlouvat, půjdete-li s kufříkem nebo hodně nóbl koženou pánskou taškou přes rameno, okamžitě povýšíte v očích kolemjdoucích. Kufřík nebo taška vám vdechnou eleganci.

Kožené brašny přes rameno z pravé kůže, to může být něco jako dámská kabelka od Gucciho. Zatímco ženy berou své kabelky do společnosti, na plesy, do divadel, pánové své kufříky a kožené tašky berou na pracovní schůzky a jednání. Pánům kvalitní kožená taška dodá eleganci a noblesu, ale zároveň upozorňuje na jejich vysoké společenské postavení.

taška

Jsou povolání, která máme přímo spojená s brašnou, jako je třeba poštovní doručovatel, ale i myslivecká brašna. A filmovou hlášku: nesmí projet muž s koženou brašnou, kdo by ji neznal.

Přiznejme si ale na rovinu, ředitel bez koženého kufříku nebo kožené tašky, kdyby přišel na jednání s vámi s batohem, už ve dveřích by ztratil na důvěryhodnosti, a i kdyby vám poté nabízel velmi výhodné smlouvy, myslíte, že byste mu věřili? Zato přijde-li s kvalitní, na první pohled luxusní taškou a vytáhne-li z ní smlouvu, bude to působit mnohem lépe a budete s ním jednat na úplně jiné úrovni. Pánové, dopřejte si kousek luxusu a potřebujete-li ve své práci nosit důležitá lejstra, určitě investujte do kvalitně zpracované kožené tašky přes rameno. Získáte tím nejednoho klienta ještě dříve, než na něj promluvíte.