Jak být krásná všude kam přijdu

Pro nás ženy je důležité vypadat dobře, kdekoli jsme. Touha být krásná je u nás přirozená, ale někdy se může stát, že si vezmeme na sebe něco nevhodného a připadáme si trapně. Chcete návod, jak se zbavit trapných chvilek ve společnosti? Jestli ano čtěte dál.
V jednoduchosti je krása
Volba oblečení
Určitě znáte dlouhé hodiny, které trávíte před skříní, když vybíráte co na sebe. Radši červenou nebo modrou sukni? Měla bych si vzít delší nebo kratší šaty? Sukně nebo kalhoty? Tyto otázky řešíme denně.
Když jdete do práce nebo do školy oblékejte se slušně ale pohodlně. Nechcete přece vypadat, jako když se vracíte z lesa, ale na druhou stranu v oblečení, které si ráno vyberete, budete celý den, a proto je důležité, abyste se cítili pohodlně. Nesmí vás škrtit límeček a tlačit vás boty.
Pro společenské události volíme obvykle šaty, sukni nebo společenské kalhoty. Na ples nebo do divadla byste si přece nevzali obyčejné rifle a tričko, vypadalo by to nevhodně. Délku šatů volte podle typu akce. Když půjdete na operu, nebojte se dlouhých šatů, oproti tomu na muzikál si vezměte spíš něco kratšího. Pohodlnost oblečení volte podle toho, co budete dělat. Do divadla potřebujete sukni, ve které se vám bude pohodlně sedět a na ples zase takové oblečení, aby se vám v něm dobře tančilo.
Na vycházku do lesa nebo na zahradu je lepší si vzít něco, co můžete zničit. V lese se nikdo nebude dívat na to, jestli máte kalhoty hnědé nebo růžové. A na práci na zahradě si přece nevezmete šaty.
Každá z nás může být jako princezna
Co si obuji?
Obuv volíme podle oblečení a situace. Když jdeme do lesa, vezmeme si pohorky nebo tenisky, prostě boty, které můžeme trochu umazat. K šatům nebo sukni se hodí lodičky a baleríny. Můžete si také dát tenisky, ale ne všechny k sukni sedí. U lodiček a balerín je třeba dát pozor, aby se vám z nich nedělali puchýře. K obyčejnému oblečení „do města“ si můžete vzít jakékoli boty, které se vám hodí k danému outfitu.
Dále je třeba dát pozor na počasí. Když venku prší, nepůjdu v plátěných teniskách apod. Když jdete do divadla nebo na ples v zimě, vezměte si lodičky do tašky s sebou a běžte v kozačkách, ať vám není zima.
Šperky a líčení
Střídejte všechno, co máte doma. Slaďte náušnice s tričkem nebo náhrdelník s kalhotami. Pozor ať to nepřeplácáte, ale na druhou stranu fantazii se meze nekladou, tak se zdobme, ať jsme krásné, jsme přece ženy!