Co by měl obsahovat váš blog

Pokud vlastníte blog, je důležitý obsah, avšak pokud se v něm chcete dále rozvíjet, stejně důležitá je i estetická stránka a možnosti, které blog nabízí. Pokud chcete svoji návštěvnost jen zvyšovat, je třeba vědět pár základních informací, která vám v tomto ohledu pomohou.
zprávy v tabletu
Prvním bodem jsou fotografie. Je správně, když blog obsahuje fotografie. Nejlépe vaše vlastní, ale pokud takovou možnost nemáte, nebo sami nechcete, dávejte si pozor na to, abyste fotografii mohli použít. Fotografie v obou případech by měly být kvalitní a vztahovat se k článku. Outfitové fotografie jsou hezké, avšak pokud píšete článek o líčení, nebo nějakou hlubokou úvahu, příliš se k tomu nehodí. Pokud jsou fotografie rozměrově příliš velké, nebojte se je trochu zmenšit, aby se nenačítaly příliš dlouho a také to s nimi nepřehánějte.
Rozhodně se soustřeďte na text. Procvičte si pravopis, články si po sobě kontrolujte, jinak čtenář rychle ztratí zájem. Pokud příliš pravopis nezvládáte, dejte jej překontrolovat někomu jinému. Pokud nechcete mít z blogu pohromu a nechcete, aby vám jej někdo neustále kritizoval. Tento bod je jedním z nejdůležitějších.
program wordpress
Menu by měl obsahovat každý blog. Je víceméně jedno, na jakou stranu ho umístíte. Měl by však obsahovat kolonku s vyhledávačem, pokud si potřebuje čtenář něco najít. Také by se někde měly objevit rubriky, které více nasměrují čtenáře k článkům. Pokud se soustředí pouze na jednu složku vašeho blogu, umožněte mu si prohlížet více než jeden článek.
Stejně tak je dobré vložit do menu krátký text o vás, aby měl čtenář přehled a případně odkaz na další sociální sítě, aby vás mohl sledovat. Pokud blog propojujete s instagramem a o nových článcích informujete skrz něj, nebo obsahuje informace navíc, je dobré umožnit mu sledovat i vaši sociální síť. Taktéž můžete přidat kolonku o sledování vašeho blogu, takže pokud vydáte nový článek, může lidem přijít upozornění na email. Se všemi těmito body jste položili dobrý základ pro váš blog.