Chcete vestavěnou skříň?

Vestavěné skříně na míru jsou skvělým řešením, pokud máte malý byt a potřebujete využít každý centimetr prostoru. Zároveň ale také pokud disponujete větším bytem, vestavěné skříně jsou moderní a nabízí prostorné úložné prostory. Zhotovené mohou být z různých materiálů, sklo nevyjímaje, s dekorovanými posuvnými dveřmi nebo naopak v čistých liniích se zvýrazněnou malbou dřeva. Záleží pouze na klientovi, jaké jsou jeho představy a jak se domluví s dodavatelem. Můžete se obrátit přímo na truhláře nebo nechat si poradit v nábytkovém studiu, které zprostředkuje výrobu podle představ zákazníka či mu nabídne z již hotových tovarů. Samozřejmostí je také zajištění dodání a smontování na místě.

vestavěná skříň

Velmi pěkně působí velká vestavěná skříň – stěna, složená z několika různých druhů skříní a skříněk, která na první pohled vypadá jako luxusní šatna s různě kombinovanými skříňkami na ramínka spolu se šuplíky a policemi. Stačí nechat zavřené dveře skříně a pokoj čí chodba vypadá útulně, uklizeně a to i přesto, že máte vše ihned po ruce bez vyčnívajících rohů běžných skříní.

vestavěná skříň2

Co je třeba, než vyrazíte skříň objednat?

  1. Vědět, kam chcete skříň umístit a jaké jsou rozměry prostoru.
  2. Vědět, co chcete do skříně ukládat, jestli potřebujete tyč na ramínka, šuplíky nebo police.
  3. Mít představu o dekoru a barvě skříně. Chcete dekor dřeva nebo moderní jednobarevnou?
  4. Mít představu o materiálu dveří. Raději dřevo, nebo laminát, skleněná výplň, či třeba bambus?

Pokud máte jasno, stačí se objednat na schůzku a pak už jen probrat své představy s odborníky a nechat si popřípadě poradit, jak a co vylepšit. Jakmile se dohodnete, dojde v určeném termínu k realizaci, dodání a smontování objednané skříně. Nyní už je jen na vás, co do skříně uložíte a jak moc se z ní budete radovat každý den při jejím používání.