Chcete do Ameriky?

Mnohé z našinců to vždy táhlo, táhne a určitě i bude táhnout do cizích krajů. A na této touze vlastně není vůbec nic špatného. Ovšem je skutečností, že ‚jiný kraj, jiný mrav‘, a proto je v případě, že tam hodlá člověk zamířit, potřeba akceptovat tamní poměry se vším všudy. A nejinak je tomu i s USA. I tam mají svoje specifika, své požadavky, které se musí akceptovat, a to ať už tam člověk chce žít, podnikat, investovat a podobně.

Jenže jak má člověk jejich požadavky akceptovat, když nemá žádné zkušenosti s tím, jak se tam věci mají, že? Jak má vědět, jaké se tam na něj vztahují zákony, předpisy a další požadavky, když nejednou nemá dostatečně dokonalé povědomí ani o zákonech a předpisech, jež platí u nás doma?

mrakodrapy zdola

Jak se traduje, ‚chytrej se ptá, jen blbec ví všechno‘. A proto by se měl člověk, který se chce nějak angažovat v Americe, každopádně informovat u někoho, kdo ví, jak se tam věci mají. Protože jiná moudrost praví, že ‚neznalost zákona neomlouvá‘, a to tu platí stoprocentně.

Jenže na koho se obrátit, když leží Spojené státy tak daleko a člověk tam třeba vůbec nikoho kompetentního nezná? Kdo mu poskytne žádoucí rady a pomoc?

Ten, kdo to myslí skutečně seriózně, si nechává pomoci od Juras law firm. A dobře činí. Protože jde o mezinárodní advokátní kancelář se sídlem ve Scottsdale ve státě Arizona v USA, která už patnáct let poskytuje právní služby, a to především v oblasti imigrace a mezinárodního obchodního a insolvenčního práva.

New York

Tady kromě jiného zastupují naše občany a podnikatele v právních záležitostech v USA, pomáhají s uzavíráním obchodních transakcí, vyjednáváním a uzavíráním smluv, řešením sporů a předcházením těmto, angažují se v insolvenčních řízeních, do oblasti jejich působnosti spadají i záležitosti pracovních povolení, zelených karet a amerického občanství…

Tady se prostě našinec dočká důležité pomoci, která je nejednou velice žádoucí. Pokud někdo nechce doplatit na nechtěné chyby.