Úsměv = první věc, které si člověk všimne?

Krásný chrup je jedna z prvních věcí, kterou si na člověku všimneme. Jakmile vidíme, že jedinci chybí zuby nebo je má černé a jde vidět, že péči o ně moc nevěnuje, co si budeme nalhávat, pomyslíme si o tom své. Nedávno jsem viděla fotografii, kde pánovi chyběl zub. Bylo to první, čeho jsem si všimla, poté jsem si přečetla komentáře a zjistila jsem, že mu záměrně chybí obočí a já jsem si toho vůbec nevšimla. Cíl fotografie byl ukázat lidem, že pěkný chrup je důležitější, než si možná myslíme.

Obrázek zoubek

Jak to máte Vy? Soudíte lidí podle úsměvu či Vám to je jednou? Chodíte dvakrát ročně na preventivní prohlídky? Na preventivní prohlídky by měl chodit každý, ale hodně lidí nechodí k zubaři vůbec nebo třeba jednou za pět let. Clinic plus nabízí ze stomatologických výkonu snad vše. Přes terapeutickou, záchovnou, chirurgickou, protetickou či estetickou stomatologií až po implantologii. Chcete-li se dozvědět, co si pacient musí platit sám a co hradí zdravotní pojišťovna. Cenu tam najdete jak pro pojištěnce, tak i nepojištěnce. Doporučuji se podívat na Ceník: Horní Počaply Clinicplus.cz. Je nutno zmínit, že ceny jsou pouze orientační a mohou se lišit (záleží na rozsahu, časové a materiálové náročnosti zákroku). Konkrétní cenu Vám vždy určí lékař při vyšetření.

Návštěva u zubaře

Na webových stránkách jsou uvedeny pouze nejčastější výkony, na konkrétní ceník se můžete podívat u nás na klinice. Máte-li nějaké dotazy, obraťte se konkrétně na Horní Počaply. Kontaktní údaje najdete taktéž na webových stránkách (e-mail, telefonní číslo, adresu). A co dentální hygiena? Chodíte? Lidé často zanedbávají estetickou stomatologii. Avšak dentální hygiena je tak stejně důležitá jako preventivní prohlídka u zubaře. Zjistíte, v čem děláte chybu, co naopak děláte správně. Divili byste se, kolik lidí si špatně čistí zuby a mezizubní kartáčky, ty jsou pro ně úplně cizí.