Jak je to s přirozenou ženskou krásou

Lidské tělo stárne. Je to přirozený proces, lidé se rodí jako miminka, neumí chodit, mluvit, jsou naprosto závislí na mateřském mléce a po mnoho let i na péči matky. Přesto jsou to živé bytosti, živoucí duše, které v lidském těle prožívají svůj jedinečný životní cyklus, od nemluvňat a batolat, po dětská školní léta, dospívání, střední věk, až k období zralosti a stáří. Každý tento cyklus vnímá jinak, někdo se mu dokáže přizpůsobit a ze všech období těžit – brát si z nich životní zkušenosti a radovat se z maličkostí.
líčení před zrcadlem
Přiznejme si však, že stárnutí organismu nám přece jen ubírá cosi ze spontánní radosti, dělá to pohled do zrcadla a mnohdy i zdravotní problémy, které se s věkem hlásí. Zatímco většina mužů svůj vzhled příliš neřeší a nepředstavuje pro ně až tak zásadní záležitost, ženy se snaží o své tělo pečovat v mnohem širších souvislostech.
pohled nahoru

Ženy pečují o své tělo více, než muži

Budete-li pátrat na Internetu po tématech, co ženy před muži raději skrývají, většinou se jedná o nevěru, zdravotní potíže a další intimní záležitosti spojené s partnerským svazkem, ale zpravidla se nedozvíte, jak ženské duše se svými muži sdílí chvíle spojené s péčí o své tělo. Možná by bylo zajímavé dozvědět se formou anonymní ankety, zda ženy:
· si před svými partnery nanáší pleťovou masku a upravují obočí. Některé z žen by nic takového nepřipustily, zatímco mnohé jiné by své protějšky dokonce požádaly, aby jim v této činnosti asistovaly.
· provádí depilaci chloupků na různých částech těla. Některé muže to může vzrušovat, na jiné by tento proces naopak mohl dokonce zapůsobit jako sexuální blok.
· A co takové odličování make-upu, s průvodními jevy, jako jsou skvrny na pleti, zarudlá bělma očí, anebo barvení odrůstajících šedin vlasů. Skutečně záleží na mužově osobnosti, zda ženu miluje takovou, jaká je, i s projevy stárnutí jejího těla.
· Natáčky. Málokterá žena se pochlubí svou vizáží v natáčkách. Pokud něco takového uvidíte ve filmu, vězte, že herečka musí být v tomto smyslu vyzrálou osobností. Ale pokud se nad tím zamyslíte trochu víc do hloubky, co třeba plavecký bazén, kde jsou při potápění pod hladinu vlasy mokré a zplihlé. Sice bez natáček, ale také bez účesu.