Instalatér je pán

Když jsem již v mládí nechápal, proč se má kuchař v učení biflovat chemii, nebo obchodní počty, nechápal jsem ještě více zánik učebních oborů jako takových. Všichni chtějí mít vysokou školu a nyní berou i ty, kdo na to nemají. Ti pak končí na úřadu práce. Nikomu se již nechce pracovat manuálně. Na tuhle benevolenci časem doplatíme.

Instalatér při práci

Vždyť kdo nám opraví závadu na vodovodních trubkách, nebo kdo nám udělá nové topení? Kdo nám pročistí odpady, nebo vymění v kuchyni kohoutek? Přece jedině instalatér.

Tím samozřejmě netvrdím, že by výměnu baterie nezvládl vysokoškolsky vzdělaný člověk, ale řekněme si na rovinu, bude to umět? A druhá věc, ještě důležitější, bude na to mít materiál? Například těsnění, těsnící pásku, nebo postaru koudel. A bude mít nářadí? Vyplatí se tohle koupit kvůli jedné výměně která se možná již nebude opakovat? Tak vidíte, nad budoucností je třeba občas přemýšlet.

Proto se některé firmy starají o své zaměstnance a také jejich nástupce. Protože, zkrátka a dobře, bez instalatéra to prostě nešlo, nejde a nepůjde.

Sami jste jistě již přišli do situace, kdy vám třeba začala téci voda tam, kde rozhodně téci nemá, nebo se vám odpad ucpal tak, že ani pružina, ani nic jiného nezabralo. Nu, co dělat? Instalatéři Praha takové věci řeší s bravurou a hlavně rychle. Mají na to „grif“ a především potřebnou výbavu. Takže když na to vlítnou, za chvíli je věc vyřešená a člověk se má hned zase kde vykoupat nebo si jen umýt ruce.

Kleště sikovky

Také proto je dobré mít po ruce telefon na tyto lidi, respektive na tuto firmu, protože člověk nikdy neví, co se může během jediné chvilky semlít za malér. Nejčastěji, když se někam spěchá, tak se kazí vše, co může. Pokud máte po ruce kontakt, zavoláte jim, a naprosto klidně si můžete hned po jejich příjezdu jít kam chcete. Po návratu najdete vše v naprostém pořádku.