Hra, u které se zapotíte

Baví vás počítačové hry a rádi byste si je s trochou nadsázky zkusili v reálném světě? Pak zkuste laser game. Uvidíte, že je alespoň částečně podobné.

Hra, u které se zapotíte

Počítačové hry jsou fenoménem dnešní doby. Ovšem už nějaký ten pátek je ale nenajdeme pouze na počítačích, ale rovněž i na různých přenosných zařízeních typu mobilní telefon nebo tablet. Zkrátka a jednoduše, nelze se jim vyhnout. Jedná se ale až na pár výjimek na pasivní zábavu, což znamená, že se během hraní nehýbete. A to je trochu škoda, jelikož pohyb je lidskému tělu vlastní, a hlavně je zdravý. Většina titulů, pokud tedy nemají speciální ovládání jako jsou podložka, se hraje na klávesnici, myši nebo ovládači.

Aztec (12)

Chcete-li si užít ale během hraní i trochu akce, můžete navštívit lasergame praha . Zde si můžete dopřát celou řadu různých her, ale na rozdíl od počítače se jich budete účastnit přímo. Lepší grafiku, než je realita, jste ještě neviděli, takže proč se nepřipojit.

Stylem hry se to dost podobá paintballu. Taky zde máte další hráče, se kterými buďto tvoříte jeden tým nebo naopak bojujete proti sobě. Zde ale není žádné bahno ani nic dalšího, o co byste se mohli umazat. Samozřejmě, že prostředí není dokonale čisté, ale zašpinění tu příliš nehrozí, pokud se nebudete vyloženě snažit. Výborné navíc je, že na rozdíl od paintballový pistolí, které se nabíjejí kuličkami s barvivem, lasery vám nemohou žádným způsobem ublížit. V podstatě po sobě svítí pouze světelnými paprsky ne silnějšími, než je záře z baterky.

lasergame_aztec01

Rezervace je nezbytná

Tento druh zábavy je stále populárnější a populárnější, a to nejen na území hlavního města. Z toho vyplývá, že je prakticky nemožné zajít si kdykoliv byste rádi přímo do herny a rovnou šli do akce. Pravděpodobnost, že nebude nic volného, je opravdu vysoká. Hlavně o víkendu je možnost takto uspět v podstatě nemožná. Během pracovního týdne se vám ale může podařit najít zrovna volné okénko. Je však daleko lepší a pohodlnější provést předem rezervaci. Krom několika málo minut vás to nebude nic stát.