Elegance nikdy nevyjde z módy

Zařizování bytu je krásnou povinností, kterou musíme splnit jen několikrát za život. Při prvním stěhování, nebo při rekonstrukci, případně když měníme menší byt za větší, nebo se rovnou stěhujeme z bytu do rodinného domu. Přejeme si, aby zařízení interiéru působilo moderně, nadčasově, ale zároveň aby bylo praktické a nevyžadovalo složitou údržbu. Přesně takové jsou kožené sedací soupravy! Kůže, jako materiál, nás oslňuje svou krásou už od nepaměti a má zajisté stálé místo v našich příbytcích. Kožené sedací soupravy vypadají elegantně a zároveň oceníme i jejich další výhody. Mají velmi dlouhou životnost a snadno se udržují. Na většinu znečištění vám bude stačit vlhký hadřík. Stále krásné vám vydrží po dlouhá léta!

kůže

Mají místo i v interiéru vaší kanceláře
Vaše kancelářské prostory jsou místem, kde pořádáte celou řadu schůzek. Navštěvují vás vaši zákazníci, setkáváte se s obchodními partnery a často se zastaví i osobní návštěvy vašich zaměstnanců. Je třeba doplnit prostory kanceláře o neformální místo, kde se budou všichni zúčastnění cítit příjemně. Nemusíte hned vyčlenit celou místnost, nebo upravovat zařízení zasedacího sálu. Stačí klidný kout stranou, kde umístíte menší sedací soupravu a konferenční stolek. Prostory kanceláře budou hned působit vlídněji a přívětivěji. Pokud váháte mezi textilním a koženým potahem, je odpověď jednoznačná. Kůže! Kancelářské prostory musejí reprezentovat. Je třeba volit takový kus nábytku, který bude vypadat elegantně a zároveň bude snadné jej udržet v čistotě.

duo kožené

Když se řekne kožená sedací souprava, každému přijde na mysl, že se bude jednat o velmi nákladný kus nábytku. Nemusí to být pravdou. Stačí jen najít dodavatele, který má skladem elegantní kousky za velmi příznivé ceny. Už jste takového našli? Jistě, že ano! Prohlédněte si vystavené kusy!