Co je důležité zvážit, když si půjčujete elektrocentrálu?

Kromě bezpečnosti zařízení a zabezpečení proti případným rizikům, které by mohly zařízení poškodit, a případné kvality motoru a centrály, byste se měli také zaměřit na celou řadu faktorů jiných, které ovlivňují samotný pronájem zařízení.

IMG_20180905_122030

Měli byste se dívat na přenositelnost zařízení, která je klíčovou vlastností, hlavně pokud jste rozhodnuti odvézt a přivést si zařízení sami. Taková centrála váží hned několik desítek kilogramů a není to tak úplně lehká věc. Některé jsou dokonce i těžší, takže byste tenhle fakt měli zohlednit při svých plánech. Určitě se také dívejte na to, kde budete dané zařízení umisťovat a jestli budete chtít spíše stacionární či mobilní, v tom případě je to zase o něčem úplně jiném. Některé mají integrované kolečka a madla, jiné zase ne.

Určitě se také dívejte na samotné vybavení centrály. Tady se může jednat o různé věci jako dobíječe startovací baterie, dálkové ovládání nebo dokonce i již zmíněná kolečka s madly.

Také je třeba dívat se na dostupnost servisu a náhradních dílů, pro případ, že by se přece jen něco pokazilo.

logo

Chcete si ale vše pronajmout či půjčit bez problémů s tím, že vždycky budete mít místo, kde se můžete obrátit s žádostí o pomoc? Tak to nehledejte dále, protože pro vás máme ideální příležitost.
Nemusíte ani jezdit daleko, pěkná elektrocentrála Brno je blízko a navíc se můžete zeptat také na celou řadu jiných služeb, kromě samotného pronajmu, buď http://www.enehano.cz/novinky/dobre-vybrane-crm-usetri-spoustu-casu-i-penez-zohlednit-pri-vyberu/ na dobu dlouhodobou či krátkodobou. Kromě výše zmíněného pronájmu si také můžete sjednat servis či dovoz nebo odvoz, také nejrůznější další služby, které se vám mohou hodit, zvláště pak, pokud nemáte vůbec žádné zkušenosti se samotným zařízením nebo je to vaše poprvé a nejste si zcela jisti, co kde patří a jak to vlastně všechno uvést do provozu. Nechte si poradit od expertů vzatých na slovo.